STAŇTE SE CERTIFIKOVANÝM VÝŽIVOVÝM PORADCEM!

Společnost NUTRI a.s. vytvořila licenční systém na nezávislé provozování poradenských center pro bezpečnou optimalizaci tělesné hmotnosti a výživové poradenství s VLED a LED produkty NutriFood MRP, které jsou určeny k plnohodnotné náhradě celodenní stravy.

Všechny produkty NutriFood MRP, které jsou založeny na rozsáhlých klinických výzkumech, vyhovují mezinárodním právním předpisům EU a jsou vyrobeny podle ověřených výrobních postupů na základě dlouhodobých profesionálních zkušeností s odborníky a specialisty s celosvětovým uznáním v oblasti klinické výživy, nutriční medicíny a léčby obezity pod vedením MUDr. George L. Blackburna, PhD.

PRAVIDELNĚ POSKYTUJEME

KARIÉRA S NUTRI FOOD PLAN

Uchazeči, kteří nemají praxi ve výživě nebo vystudovaný obor výživy s námi získají rekvalifikaci. Prostřednictvím certifikace a zaškolení na profesionální úrovni s dlouholetými odborníky na výživu tak získávají oprávnění k výkonu odborné činnosti „výživový poradce“. Pokud máte zájem stát se certifikovaným výživovým poradcem NUTRI FOOD PLAN ve svém regionu, vyplňte a zašlete nám přihlášku nebo nás kontaktujte.

JSTE LÉKAŘ NEBO NUTRIČNÍ TERAPEUT?

Pokud jste lékař nebo zkušený odborník v oblasti výživového poradenství či obezity a preventivní medicíny a máte zájem pracovat s VLED a LED redukčními a výživovými programy NUTRI FOOD PLAN, které zaručí Vašim pacientům rychlé, bezpečné a zdravé hubnutí bez pocitu hladu, únavy a bez následného jo – jo efektu, neváhejte nás kontaktovat.

Akce

Akce poraden

Prohlédněte si akce a výhodné nabídky, které nabízí naše jednotlivé poradny.

Akce eshopu

Prohlédněte si akce a slevy vysoce proteínových produktů a balíků na našem eshopu.