NAŠE MRP PROGRAMY

6 individuálních účinných programů, určených pro kontrolu, redukci a dlouhodobé udržení získané hmotnosti. Díky nutriční vyváženosti je můžete absolvovat i dlouhodobě a jako jediný zdroj výživy nebo v kombinaci s vhodnými potravinami, které Vám doporučí výživový poradce. Programy NUTRI FOOD PLAN jsou vhodné pro rychlé a bezpečné hubnutí, pro pozvolné hubnutí, pro udržení ideální váhy, jako očistná kúra – detoxikace organismu, při podpoře rekonvalescence jako vyvážený potravinový doplněk.

1.
COMPLETE (600 - 800 KCAL)

 
Koktail/ Kaše
Polévka
Hlavní jídlo
LOW CARB tyčinka

Pokud máte silnou motivaci a chcete rychle, bezpečně a efektivně zhubnout, tak právě program úplné náhrady stravy je řešením pro vás. Program úplné náhrady stravy je typ velmi nízkoenergetické diety (VLED), kde běžná strava je kompletně nahrazena potravinami NutriFood a přitom kalorický příjem zůstává 600 – 800 kcal.

2.
PLUS (800 KCAL)

Koktail/ Kaše
Polévka
Hlavní jídlo
200 kcal

Hledáte velmi nízkoenergetickou dietu, ale nechcete se vzdát běžných jídel? Tak potom je program PLUS pro vás nejvhodnější. Ten kombinuje nutričně vyvážený program s jedním zdravým bílkovinným jídlem denně. Vhodný je pro všechny, kteří se rozhodli redukovat hmotnost pomaleji, nebo pro lidi se zdravotními problémy.

3.
MAN (800 KCAL)

Koktail/ Kaše
Polévka
LOW CARB tyčinka
200 kcal

Hledáte flexibilní dietu s bílkovinami navíc? Program pro pány je nízkoenergetická dieta, která poskytuje okolo 800 kcal za den. Speciálně vytvořená metoda pro muže (samozřejmě si ji mohou zvolit i ženy), poskytuje více kalorií. Abyste dosáhli nejlepší výsledky – dodržujte doporučení svého výživového poradce.

4.
WORKING (800 KCAL)

Koktail/ Kaše
Polévka
LOW CARB tyčinka
400 kcal

Práce, rodina alebo spoločenské události? Flexibilita programu pro zaneprázněných vám pomůže dosáhnout vaši vysněnou hmotnost. Nízkoenergetická dieta (LED), která představuje jednoduché, bezpečné a efektivní hubnutí, přičemž nabízí možnost konzumace běžné stravy.

5.
STABILIZE (1 200 KCAL)

Koktail/ Kaše
Polévka
400/300 kcal
400/300 kcal

Program pro postupný a plynulý přechod na pevnou stravu po redukci hmotnosti. Kaloricky kontrolovaná dieta, která nabízí jednoduché, bezpečné a efektivní hubnutí, přičemž dává možnost konzumace běžných jídel, a tak plynulý přechod na pevnou stravu bez jo-jo efektu. Program stabilizovat je nejvhodnější pro ty, kteří rádi cvičí a potřebují se zbavit méně kilogramů, nebo lidi, kteří jsou v lékařské péči a využití diety vyžaduje souhlas lékaře.

6.
NON JO-JO EFFECT (1200- 1500 KCAL)

Koktail/ Kaše
400 kcal
300 kcal
300 kcal

Program pro udržování si hmotnosti. Tento program je speciálně vytvořen tak, aby vám pomohl přestoupit z redukčního program NUTRI FOOD PLAN na nutričně vyvážený a zdravý jídelníček. Program NON JO-JO EFFECT plní velmi důležitou roli v celém procesu hubnutí. Právě díky němu postupně nahrazujete potraviny NutriFood pevnou stravou. Záleží na tom, ze kterého programu vystupujete, proto je důležité se řídit doporučeními vašeho výživového poradce.

Kontaktujte naše specialisty

Každý člověk je jedinečný, a proto i jeho jídelníček na hubnutí musí být přizpůsoben jeho potřebám. Program Hubnu s poradcem s NutriFood MRP potravinami patřící pod značku NUTRI FOOD PLAN vám na míru sestaví naši certifikovaní výživoví poradci.

Akce

Akce poraden

Prohlédněte si akce a výhodné nabídky, které nabízí naše jednotlivé poradny.

Akce eshopu

Prohlédněte si akce a slevy vysoce proteínových produktů a balíků na našem eshopu.