O KETÓZE

Ketóza je název pro štěpení tuků. Jde o přirozený stav, kdy tělo využívá jako zdroj energie výlučně vlastní tuk. Brání se tak nedostatku sacharidů. Maximální spotřeba sacharidů pro navození ketózy je 50 g denně. Přírodní ketóza, do které se lze dostat nízkým příjmem sacharidů, je naprosto bezpečná. Tělo má při ní stabilní, kontrolovanou hladinu cukru a ketonů v krvi.

VÝHODY KETÓZY

V poslední době přibývá kvalitně zdokumentované medicínské studie o nízkosacharidových dietách. Potvrzují fakt, že jsou při spalování tělesného tuku úspěšnější než diety, redukující i příjem bílkovin a tuků. Oceníte skutečnost, že vás nezaskočí „vlčí“ hlad, ani nepřijdete o svaly. Kromě toho, vznikající ketolátky dodávají dvakrát více energie než sacharidy. Především ale rychle a snadno zhubnete. Metabolismus se při takových redukčních programech nezpomalí, ale naopak urychluje.

Chrání svalovou hmotu a vitální orgány

Ketóza není pro naše zdraví škodlivá, naopak štěpením tuků zajistí tělu potřebnou energii výlučně z vlastních tukových zásob. Chrání svalovou hmotu a vitální orgány v těle.

Léčba epilepsie


Ketóza se úspěšně využívá k léčbě mozkových onemocnění, např. Alzheimerovy nebo Parkinsonovy nemoci. Studie rovněž prokazují již přibližně 100 let vynikající výsledky u pacientů léčících se na epilepsii.

Nutriční ketóza


Nutriční ketóza snižuje objem dostupné krevní glukózy pro rakovinné buňky. Je dokázaný pozitivní vliv na zpomalení růstu tumoru.

Léčba kardiovasculárního onemocnění

Nutriční ketóza se úspěšně využívá k prevenci a léčbě metabolického syndromu a obezity, k snížení rizika diabetu (cukrovky) 2. typu, kardiovaskulárních onemocnění, zlepšení kožních onemocnění.

Kontaktujte naše specialisty

Každý člověk je jedinečný, a proto i jeho jídelníček na hubnutí musí být přizpůsoben jeho potřebám. Program Hubnu s poradcem s NutriFood MRP potravinami patřící pod značku NUTRI FOOD PLAN vám na míru sestaví naši certifikovaní výživoví poradci.

Akce

Akce poraden

Prohlédněte si akce a výhodné nabídky, které nabízí naše jednotlivé poradny.

Akce eshopu

Prohlédněte si akce a slevy vysoce proteínových produktů a balíků na našem eshopu.